Przejdź do treści

Dieta na Thermomix

dieta na thermomix

Dieta na Thermomix to twój cel ? Chcesz wykorzystać urządzenie do przygotowania codziennych posiłków, by było łatwo, szybko, przyjemnie i zdrowo ?

Zamów dietę na Thermomix i  połącz przyjemność z korzystania ze sprzętu wraz z dobranym indywidualnie planem żywieniowym.
Podstawą planu żywieniowego jest wywiad medyczny i żywieniowy- w ten sposób dieta będzie maksymalnie dostosowana do Ciebie.

W diecie znajdują się produkty ogólnodostępne i nieskomplikowane. Nie znajdziesz w niej produktów przetworzonych- chyba, że wyraźnie tego chcesz. Nie będzie w niej produktów, których nie lubisz, a także szkodliwych dla Ciebie.

Otrzymasz zbilansowaną dietę, za pomocą której  zadbasz o zdrowie, poprawisz swoje samopoczucie i zyskasz czas.

Dieta indywidualna Thermomix jest układana przez dietetyka po otrzymaniu od pacjenta wywiadu zdrowotno-żywieniowego. Otrzymasz go na maila po złożeniu zamówienia.

Kaloryczność diety jest określana indywidualnie na podstawie wywiadu żywieniowo- zdrowotnego.  Dlatego tak ważne jest dokładne wypełnienie wywiadu przez pacjenta. W ten sposób dieta będzie maksymalnie dostosowana do Ciebie.

W skład pakietu dieta na thermomix wchodzą:

  • Szczegółowy wywiad żywieniowo- medyczny, na którego bazie układany jest jadłospis indywidualny. Współpraca zaczyna się od wypełnienia wywiadu żywieniowego, który zawiera wszystkie informacje o stanie zdrowia preferencjach, stylu życia, określenie kaloryczność i proponowany rozkład posiłków i makroskładników.
  • Jadłospis na wybraną liczbę dni ułożony na podstawie wywiadu

Plan żywieniowy opiera się o dane z wypełnionego wywiadu, czasu na przygotowanie posiłków, możliwościach finansowych, dopasowany do stylu życia.
Plan jest ułożony wedle Pani preferencji, więc jeśli powie Pani, że lubi np. owsianki, makarony i zupy, to one tam będą. Tylko będą tak zbilansowane by mogła Pani osiągnąć swój cel.
Staram się by dieta była maksymalnie dopasowana do pacjenta:)Oczywiście wykluczam produkty, których Pani nie lubi. Dlatego w jadłospisie uwzględniam takie posiłki, które się lubi, lecz w zdrowej wersji.

  • Jednorazowa modyfikacja jadłospisu
  • Analiza dotychczasowego żywienia (na podstawie dzienniczka)

Wystarczy zgłosić się do współpracy (poprzez sklep, wiadomość na Facebooku, e-mail lub zadzwonić), by zamówić jadłospis indywidualny. Odeśle Ci formularz, który należy szczegółowo wypełnić, uwzględniając swoje wymiary, masę ciała oraz preferencje żywieniowe. W ciągu 10 dni roboczych dostaniesz przygotowany indywidualnie jadłospis na adres mailowy.

Jesteś na diecie ? Dowiedz się jakich błędów nie popełniać, by dieta była bardziej skuteczna 

Czy pakiet diety indywidualnej jest dla mnie ?

Jest dla Ciebie, jeśli:
– Chcesz zredukować masę ciała raz na zawsze
– Wypracować zdrowe nawyki
– chcesz dowiedzieć się co jeść, by pozostać zdrowym i w dobrej formie
– Poczuć się lepiej i zdrowiej
– Jeść smaczne i zbilansowane posiłki, które pomogą Ci w osiągnięciu celu
– Poradzić sobie z podjadaniem
Jeśli masz jakieś wątpliwości, napisz do mnie, razem wybierzemy sposób pracy, który najlepiej się u Ciebie sprawdzi.

Ty też możesz osiągnąć wymarzone efekty.
Po prostu wejdź na stronę, wybierz swój pakiet diety i zacznij swoją przemianę.

A może wolisz gotowy jadłospis na Thermomix ?:)

Kliknij tu 🙂 I przejdź do sklepu.

Zapraszam Cię do obserwowania na moim facebooku 

Zdecydowana ? Przejdź do sklepu i wybierz swój pakiet

 


Przejdź do sklepu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x