Wizyty on- line

Chciałbyś skorzystać z pomocy dietetyka, ale nie możesz spotkać się osobiście ? Mieszkasz w miejscu gdzie różne przyczyny uniemożliwiają Ci wizytę twarzą w twarz ? Zastanawiasz się, czy to ma sens i na pewno przyniesie oczekiwane efekty? Chcesz zadbać o zdrowie, sylwetkę i czujesz, że potrzebujesz wsparcia ?

POZNAJ KORZYŚCI

Oszczędność czasu

Masz ze mną nieograniczony kontakt ! Dzięki tej diecie będziesz mieć posiłki w … swoim telefonie ! W specjalnie dedykowanej na te potrzeby aplikacji. Masz zbiór gotowych przepisów dostosowanych do Twoich życzeń- masz też listę życzeń posiłków do spełnienia. Zaglądasz do kieszeni i pach- wiesz co jeść !

Komfort

Czy jest coś lepszego przy stresujących rozmowach niż znane miejsce i komfort ? Twoje ulubione miejsce, kubek z herbatą i możemy rozmawiać. Bez zbędnego stresu i pośpiechu, stania w korkach, kolejce czy marznięcia na dworze- komfortowo i sympatycznie. I można trzymać dziecko na kolanach. Albo psa, O!

Gotowa lista produktów

Oprócz tego, że wiesz co jesz- wiesz też co kupić ! Gotowa lista produktów w aplikacji ułatwia sprawę. Wchodząc do sklepu możesz wziąć produkty na cały tydzień, dzień lub posiłek 🙂 W wersji pro planu żywienia- oprócz jadłospisu z listą zakupów otrzymujesz także dedykowaną listę zamiennników niektórych produktów/ przekąsek, które możesz nabyć w każdym sklepie. Nie straszny jest więc motyw braku drugiego śniadania- wchodząc do sklepu wiesz co wybrać by sobie nie zaszkodzić 🙂

Nieograniczone wizyty

Nie ważne czy właśnie jesteś w domowym zaciszu, bibliotece, uprawiasz jeździectwo czy siedzisz w lesie na biwaku- dzięki nieograniczonej technologii mogę przeprowadzić rozmowę z Tobą z każdego miejsca na ziemi.

Indywidualność

Niezależnie czy masz nietolerancje pokarmowe i dietę eliminacyjną- czy też możesz jeść wszystko zawsze i wszędzie ale nie wszystko lubisz. Dieta jest dopasowana do Ciebie indywidualnie i jeśli mi powiesz, że nie cierpisz marchewki to jej w danym jadłospisie nie będzie 🙂 Jadłospisy będą ułożone tak, aby uzyskać zamierzone cele. Nie będzie również posiłków co 3 godziny a tak jak Ci pasuje- jak było wyżej- indywidualnie a nie szablonowo!

Wszystko razem

Masz ten komfort, że poprzez dietę online możesz jedynie korzystać z aplikacji i przez nią wszystko załatwiać- lub wydrukować plik pdf i mieć również wersje papierową.

Oszczędność

Ktoś, kto lubi wyrzucać żywność raczej mnie nie polubi- staram się by jadłospisy były indywidualne ale jednocześnie ograniczam marnowanie żywności. To także dobry sposób na oszczędzanie. Dzięki temu zabiegowi dieta może być smaczna, zdrowa a dobrze zagospodarowana.

Wsparcie

Dieta to nie tylko sposób żywienia na tydzień czy dwa. By efekt był trwały trzeba zająć się zmiana nawyków żywieniowych. I niestety tego raczej nie da się przeskoczyć 🙂 Będę tłuc do głowy, pomagać, tłumaczyć i proponować. Może za 1 razem pójdzie słabo ale powyżej 5 można załapać:)

Czym jest plan żywieniowy?

Dieta zawiera szczegółowo rozpisane posiłki na każdy dzień. Możesz stosować ją według schematu lub traktować jako listę posiłków do własnej kompozycji. Przesyłam Ci kilkadziesiąt różnych przepisów na posiłki, które między sobą mają bardzo podobną kaloryczność i makroskładniki. Dzięki temu Ty sam każdego dnia decydujesz co chciałabyś zjeść. Ilość energii spożytej w ciągu całego dnia oraz rozkład makroskładników zawsze wyjdzie podobna- niezależnie co wybierzesz. Dzięki temu rozwiązaniu Ty sam uczysz się prawidłowo komponować swoje posiłki i zestawy żywieniowe. Od tego momentu jesteśmy w kontakcie- jestem otwarta na Twoje sugestie zmian i uwagi. Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie.

Opinie osób, które mi zaufały

Co mówią o współpracy ?

Świetne efekty uzyskane przy pełnym wsparciu specjalisty.

P.K

@Paulina

Polecam 

An Ka

@An Ka

“Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Posiłki skomponowane przez Panią, jak dla mnie, są proste i łatwe do przygotowanie i przede wszystkim smaczne oraz nie ma problemu z kupieniem potrzebnych produktów do ich przyrządzenia. Wydaje mi się, że moje nawyki żywieniowe zmieniły się na lepsze chociaż czasami zdarzają mi się małe “grzeszki” :)”

Krzysztof

@archkrzys

Jak zamówić konsultacje ?

Umów wizytę

Zarejestruj się samodzielnie poprzez formularz na dole strony lub zadzwoń do mnie –516 078 445 czy napisz maila. W informacji zwrotnej otrzymasz wywiad i informacje dotyczące płatności 🙂 Podczas stosowania programu dietetycznego online jesteś w stałym kontakcie telefonicznym i e-mail'owym z dietetykiem. Przed wizytą online należy dokonać płatności przelewem na numer konta poradni: 73 1140 2004 0000 3402 7676 3327 oraz wysłać potwierdzenie na adres reformadietetyk@gmail.com

Przygotuj dzienniczek żywieniowy

Przygotowanie dzienniczka odżywiania pozwoli mi na poznanie szczegółów związanych ze stylem Twojego życia i odżywiania. Dzięki niemu dopasuję plan żywieniowy do Twoich preferencji, przyzwyczajeń i stylu życia. Przez 3 dni zapisuj to co zjadasz wraz z uwzględnieniem godzin posiłków i miejsca. Gotowy formularz możesz pobrać z sekcji Konsultacja

Wypełnij wywiad żywieniowo- zdrowotny

Aby skorzystać z porady on-line należy wypełnić szczegółowo wywiad żywieniowy, który otrzymasz ode mnie po przesłaniu zgłoszenia. Informacje w nim zawarte otrzymuje tylko ja- nikt inny nie ma do nich dostępu.

Konsultacja

Po wybraniu odpowiedniego terminu ustalamy formę kontaktu- do wyboru masz konsultacje telefoniczną, mailową czy za pośrednictwem SKYPE. Termin ustalamy w ciagu 6-8 dni od otrzymania zgłoszenia.

Plan żywieniowy

Po odbyciu konsultacji żywieniowej przesyłam Ci spersonalizowaną dietę, indywidualne zalecenia żywieniowe, kartę postępów i inne materiały, które ułatwią Ci stosowanie diety.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się ze mną.​

Napisz do mnie

Decydując się na zakup diety wybierasz w pełni spersonalizowany i dostosowany do Ciebie plan żywienia. To nie dieta 1000 kcal, dieta z szuflady ani inna magiczna sztuczka. Plan w pełni odpowiadający Twoim wymaganiom, dostosowany do trybu życia- TAK, TO JEST MOŻLIWE.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

I zacznij działać

Miesięczna opieka

z 7 dniowym planem żywienia

160
 • Szczegółowy wywiad zdrowotny
 • Szczegółowy wywiad żywieniowy
 • Ustalenie planu współpracy
 • Tabela wymienników
 • Analiza sposobu odżywiania

PLAN ŻYWIENIOWY

90/miesiąc
 • 35 różnych przepisów
 • Dostosowany do Twojego stylu życia
 • Uwzględnia ulubione produkty
 • Smacznie i różnorodnie

Miesięczna opieka

z jadłospisem 30 dniowym

450/miesiąc
 • Pełny wywiad żywieniowo-zdrowotny
 • Jadłospis 14 dniowy
 • Tabela wymienników
 • Kontakt przez cały czas trwania współpracy
 • Stały kontakt i wsparcie podczas trwania programu
 • 2 Konsultacje kontrolna
 • Indywidualne dopasowanie typów posiłków
 • Wymiana 10 potraw w cenie

Q & A

Jak wygląda plan żywieniowy?
 – plan obejmuje 7 lub 14 dni – każdy zawiera 4-5 posiłków różnych między sobą. 
–  posiłki można stosować według rozpiski lub wymieniać w zależności od dni i chęci na daną potrawę. 
– Składniki, typ i rodzaj posiłków są dostosowane do wymagań klienta, jego smaków i preferencji. 
–  Pacjent otrzymuje w pełni spersonalizowany plan żywieniowy dopasowany do jego potrzeb, stanu zdrowia, możliwości finansowych, preferencji czy stopnia skomplikowania posiłków. 
Co otrzymam poza planem żywieniowym ?
Prócz planu żywieniowego pacjent otrzymuje : listę zakupów na cały okres planu i poszczególne dni, tabelę wymienników produktów, samouczek żywieniowy, poradnik komponowania jadłospisu, tabelę analiz, opis swojej diety wraz z sposobami na jej stosowanie.

Jak wygląda współpraca ?

Dalsza współpraca polega na kontakcie poprzez mail lub telefon, spotkaniach kontrolnych  poprzez skype co 3-4 tygodnie w trakcie których  omawiamy stosowany plan, rozwiązujemy problemy, analizujemy postawione wcześniej cele. Ustalamy również cele na dalszy okres współpracy- na czym się skupić, co zmienić, czym się zająć. 

Jakie posiłki będą w diecie ?

 -Dostosowane do smaku i preferencji pacjenta, jednocześnie jadłospis jest różnorodny by uniknąć powtarzalności.


Czy można gotować na kilka dni ?
Można powielić porcje potrawy i w ten sposób mieć posiłek na 2-3 dni w zależności od potrzeb. Każdy posiłek zawiera listę składników podaną w miarach domowych oraz sposób przygotowania.