Skuteczne odchudzanie

Opublikowane przez Justyna Bas w dniu

Program dla osób chcących zmniejszyć masę ciała pod opieką specjalisty. Otrzymasz szereg  wskazówek dotyczących zmian w codziennym żywieniu tak by poprawić samopoczucie i stan zdrowia w celu zmniejszenia lub zwiększenia masy ciała.  Właściwa masa ciała jest niezbędnym elementem zachowania dobrego zdrowia. Proponuje Ci program odchudzania bez stosowania suplementów diety, odżywianie dokładnie dostosowane do Twojego trybu życia i możliwości. Oferowane przez nas diety są zgodne z wytycznymi EBM. To także proste sposoby na zmianę sposobu żywienia.

Prawidłowe odżywianie to dostarczenie energii i składników odżywczych zgodnie z naszym fizjologicznym zapotrzebowaniem. Dieta powinna obejmować produkty, które w sposób kompletny pokryją normy na energię, niezbędne składniki odżywcze (węglowodany, tłuszcze, białko), błonnik pokarmowy, witaminy i składniki mineralne. Jednocześnie będzie smaczna, niedroga, dopasowana do stylu życia i umożliwiająca prawidłowe funkcjonowanie. Możemy to osiągnąć !

1. Oferta indywidualna

Skierowana jest do osób dorosłych borykających się nadwagą lub otyłością oraz chcących poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie.

Celem prowadzonych kuracji dietetycznych jest realny efekt a także zmiana nawyków, by osiągnięty cel utrzymał się stale. Cel jest ustalany indywidualnie na pierwszej wizycie,w ten sposób dieta będzie dopasowana do trybu życia i możliwości. Ważnym elementem ustalania zmian są preferencje i przyzwyczajenia pacjenta. Jedzenie ma być dla nasz przede wszystkim dobrą energią do życia, a także źródłem przyjemności. Zgodnie z tą zasadą proponujemy zdrowe zamienniki ulubionych potraw oraz słodyczy.

W czasie pierwszej wizyty omówimy podstawowe błędy popełniane w żywieniu i sposoby na ich zmianę. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu otrzymasz informacje co zmienić i w jakim celu.

2. Oferta dla par

Skierowana jest do par będących w wspólnym gospodarstwie- np. para, mama i dziecko lub rodzeństwo. Opracowuje plany żywieniowe na bazie tych samych bądź podobnych produktów uwzględniając preferencje, smaki i możliwości obu osób. Odchudzanie w parach może bardziej motywować, ze względu na zmiany jak również łatwiejsze przygotowanie i wytrwanie w diecie.

Kategorie: OFERTA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o