Przejdź do treści

Online

Potrzebujesz pomocy dietetyka, ale nie możesz przyjechać na bezpośrednie spotkanie? Co powiesz na konsultacje dietetyk online ?

Mieszkasz w miejscu, gdzie różne przyczyny uniemożliwiają Ci wizytę twarzą w twarz ? Zastanawiasz się, czy to ma sens i na pewno przyniesie oczekiwane efekty?

Na szczęście technologie wychodzą nam naprzeciw- i już dziś możesz zamówić poradę dietetyka online wraz z jadłospisem.

justyna bas
Teraz masz wybór- koniec z niesmacznymi dietami !

Dieta dla Twoich potrzeb i możliwości- na odległość.

Długoterminowe zdrowie i odchudzanie bez efektu jojo są możliwe tylko dzięki zmianie nawyków. Podczas konsultacji jako dietetyk online pomogę Ci przejść przez proces zmian, aby przestać być wiecznie na diecie, i  po prostu zacząć się zdrowo odżywiać w poczuciu wolności i w zgodzie z naturą.

 

Ty mówisz, co lubisz i chcesz jeść, ja dopasowuje te produkty czy potrawy do Twojego planu żywienia- razem tworzymy zarys Twojego żywienia.

Zapewne zastanawiasz się...

Jak wygląda współpraca z dietetykiem on-line krok po kroku ?

Postępuj wedle poniższych kroków, a już niedługo podejmiemy współpracę i otrzymasz swój plan.

dietetyk thermomix przedstawiciel

Decyzja i zgłoszenie

Gdy podejmujesz decyzje o współpracy z dietetykiem on-line - skontaktuj się ze mną mailowo lub w zamówieniu poniżej. Postaram się pomóc Ci w wyborze planu. Po wstępnym zapoznaniu się z Twoim celem składasz zamówienie na wybrany plan - poprzez stronę lub poprzez zgłoszenie mailowe. W odpowiedzi na zamówienie otrzymujesz wywiad do wypełnienia i dane do płatności. Płatności należy dokonać przed konsultacją- poprzez sklep internetowy lub przelewem.

dietetyk thermomix przedstawiciel

Ankieta i wywiad

Wypełniasz ankietę przesłaną na Twój e-mail. Uzupełnij również dzienniczek żywieniowy, który pozwoli mi lepiej poznać Twój styl żywienia i nawyki. Po otrzymaniu dokumentów kontaktuje się z Tobą w celu omówienia charakterystyki planu i dalszych działań. Podczas konsultacji omawiamy wypełnioną ankietę i dzienniczek. Chce jak najlepiej dopasować proponowany plan do Ciebie. Omawiamy wstępne zalecenia, które możesz wprowadzić, zanim otrzymasz swój indywidualny plan żywieniowy.

dietetyk thermomix przedstawiciel

Plan zywieniowy

W ciągu 8 dni roboczych od przesłania dokumentów otrzymujesz plan żywieniowy. Wspólnie będziemy pracować nad Twoimi celami. W celu określenia realizacji planu kontaktujemy się przynajmniej raz w tygodniu w celu omówienia szczegółów i pytań. Przydatnym narzędziem jest również raport, który powinien być wysłany raz na tydzień.

Sprawdź co o współpracy

Mówią inni

Poprzez partnerski model współpracy z dietetykiem online wspólnie wypracowujemy kompromis w żywieniu- myślimy o nim dobrze !

Polecam Panią Justynę Bas dietetyka. Diety ułożone pod mój gust (wegetariańskie) mój smak, ulubione potrawy. Kontakt oceniam 10/10. W razie pytań zawsze dostępna. Kontakt utrzymujemy do dziś (pół roku po zamknięciu diety). Najważniejsze schudłam 26 kilo. Serdecznie polecam. Pozdrawiam Paulina Swacha.
"Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Posiłki skomponowane przez Panią, jak dla mnie, są proste i łatwe do przygotowania i przede wszystkim smaczne oraz nie ma problemu z kupieniem potrzebnych produktów do ich przyrządzenia. Wydaje mi się, że moje nawyki żywieniowe zmieniły się na lepsze, chociaż czasami zdarzają mi się małe “grzeszki” :)”
Krzysztof
Architect

Zacznijmy działać razem !

Decydując się na współprace z dietetykiem on-line, wybierasz w pełni spersonalizowany i dostosowany do Ciebie plan żywienia. To nie dieta 1000 kcal, dieta z szuflady ani inna magiczna sztuczka. Plan w pełni odpowiadający Twoim wymaganiom, dostosowany do trybu życia- TAK, TO JEST MOŻLIWE.

Co otrzymujesz w swoim planie on-line?

Przewiń niżej, a dowiesz się, co zyskasz decydując się na współpracę.

Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Niezależnie czy masz nietolerancje pokarmowe i dietę eliminacyjną- czy też możesz jeść wszystko zawsze i wszędzie, ale nie wszystko lubisz. Dieta jest dopasowana do Ciebie indywidualnie i jeśli mi powiesz, że nie cierpisz marchewki,to jej w danym jadłospisie nie będzie 🙂 Jadłospisy są ułożone tak, aby uzyskać zamierzone cele. Nie będzie również posiłków co 3 godziny, a tak jak Ci pasuje- indywidualnie, a nie szablonowo!

żywienie w ciąży
przykładowy jadłospis 1800 kcal

Gotowa lista zakupów

Oprócz tego, że wiesz, co jesz- wiesz też co kupić ! Gotowa lista produktów w aplikacji ułatwia sprawę. Wchodząc do sklepu, możesz wybrać produkty na cały tydzień, dzień lub posiłek 🙂 W wersji pro planu żywienia- oprócz jadłospisu z listą zakupów otrzymujesz także dedykowaną listę zamienników niektórych produktów/ przekąsek, które możesz nabyć w każdym sklepie. Nie straszny jest więc motyw braku drugiego śniadania- wchodząc do sklepu wiesz, co wybrać, by sobie nie zaszkodzić.

Nieograniczony kontakt

Nie ważne czy właśnie jesteś w domowym zaciszu, bibliotece, uprawiasz jeździectwo czy siedzisz w lesie na biwaku- dzięki nieograniczonej technologii mogę przeprowadzić rozmowę z Tobą z każdego miejsca na ziemi.

Dieta to nie tylko sposób żywienia na tydzień czy dwa. By efekt był trwały, warto zająć się poprawą swoich nawyków i zachowań żywieniowych. I niestety tego raczej nie da się przeskoczyć.  Będę tłumaczyć, pomagać i proponować. Może za 1 razem pójdzie słabo, ale powyżej 5 można załapać:)

dietetyk online współpraca
dietetyk online współpraca

Inspiracje do działania

Dieta zawiera szczegółowo rozpisane posiłki na każdy dzień. Możesz stosować ją według schematu lub traktować jako listę posiłków do własnej kompozycji. Przesyłam Ci kilkadziesiąt różnych przepisów na posiłki, które między sobą mają bardzo podobną kaloryczność i makroskładniki. Dzięki temu Ty sam każdego dnia decydujesz, co chciałabyś zjeść. Ilość energii spożytej w ciągu całego dnia oraz rozkład makroskładników zawsze wyjdzie podobna- niezależnie co wybierzesz. Dzięki temu rozwiązaniu Ty sam uczysz się prawidłowo komponować swoje posiłki i zestawy żywieniowe. Od tego momentu jesteśmy w kontakcie- jestem otwarta na Twoje sugestie zmian i uwagi.

Wybierz swój sposób przygotowania diety

dieta indywidualna thermomix

Dieta na Thermomix

Oferuje jadłospisy z potrawami, które przygotowuje się za pomocą tego urządzenia. Jest to dobre rozwiązanie m.in. dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, ale obawiają się, że nie poradzą sobie z gotowaniem. W tej opcji blisko 90% diety bazuje na przepisach wykonywanych z pomocą urządzenia Thermomix. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia dodasz informacje o wyborze. Przepisy pochodzą z platformy Cookidoo, przepisowni lub jest to twórczość własna.

dieta thermomix

Dieta klasyczna

Wybierając tą opcje decydujesz się na klasyczne przygotowanie potraw z wykorzystaniem sprzętów kuchennych jakie posiadasz.

Decydujesz się na współpracę ?

Co zyskujesz ?

O naszych działaniach

8 %
pozytywnych opinii

Indywidualny jadłospis

110-350zł/miesiąc
 • Wywiad żywieniowy
 • 35 nowych przepisów dopasowanych do Twoich preferencji i celu
 • Dopasowany do Twojego stylu życia
 • Uwzględnia ulubione potrawy
 • Możliwość rozszerzenia do jadłospisu

Konsultacja + Jadłospis 14-dniowy

250zł/miesiąc
 • Konsultacja wstępna + zalecenia
 • Ustalony wspólnie plan współpracy
 • Analiza wywiadu żywieniowego i wskazanie zmian
 • Kontakt przez cały czas trwania współpracy
 • Indywidualny jadłospis 14 dniowy
 • Możliwość rozszerzenia do jadłospisu 30 dniowego

Pakiet VIP

1300/6 msc
 • Konultacja wstępna i zalecenia
 • Sześć konsultacji kontrolnych
 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny,
 • Stałe wsparcie podczas trwania programu
 • Ebook z ćwiczeniami o zmianie nawyków- gratis
 • Ebook z przepisami - Zdrowe słodycze
 • Sześć jadłospisów 14- dniowych

Często zadawane pytania

Konsultacja stanowi nieodłączny element procesu zmiany a także ustalenia planu współpracy. Pozwala pogłębić wywiad i lepiej dopasować rozwiązania, które mogą być bardzo ważne dla całego planu działania. Jednak jeśli jesteś całkowicie zdrowa, bez żadnych problemów ani specyficznych wymagań i po prostu chcesz odpowiednio zbilansowany plan dietetyczny, który jest ułożony pod Twoje smaki i zapotrzebowanie  to  możesz skorzystać z samego jadłospisu.

To kwestia bardzo indywidualna. Jadłospis możesz wykorzystywać kilkukrotnie, nie ma wymagań co do zmiany po jednokrotnym wykorzystaniu. Jednak po około 3-4 tygodniach stosowania jednego planu warto pomyśleć o zmianie, by zapobiec znudzeniu i monotonii posiłków a tym samym włączyć nowe produkty i potrawy. Niejednokrotnie zmiana jest podyktowana zmianą pór roku i inną sezonowością posiłków. 

Warto byś dobrze oceniła swój sposób żywienia. Zrób listę pytań na które chciałabyś uzyskać odpowiedź, zapisz tematy, które Cię żywieniowo nurtują. Wykonaj badania krwi- najlepiej morfologię, lipidogram, TSH, poziom witaminy D, poziom żelaza. 

W niektórych przypadkach współpracy bazujemy na samych jadłospisach i wyznaczaniu zadań. Podczas regularnych spotkać omawiamy kolejne aspekty diety i sposoby na zmianę nawyków. Jadłospis komponujesz samodzielnie bazując na zdobytych podczas konsultacji informacji- ja zaś dbam byś dobrze przyswajała wiedzę i potrafiła ją wdrążyć- uczymy się dobrych wyborów żywieniowych.

Wiadomości mailowe i poprzez messenger możesz wysyłać o każdej porze. Na telefony odpowiadam między 9 a 20 🙂

– plan obejmuje 7 lub 14 dni – każdy zawiera 4-5 posiłków różnych między sobą. 
–  posiłki można stosować według rozpiski lub wymieniać w zależności od dni i chęci na daną potrawę. 
– Składniki, typ i rodzaj posiłków są dostosowane do wymagań klienta, jego smaków i preferencji. 
–  Pacjent otrzymuje w pełni spersonalizowany plan żywieniowy dopasowany do jego potrzeb, stanu zdrowia, możliwości finansowych, preferencji czy stopnia skomplikowania posiłków. 

Chcesz przetestować jadłospis?:) Zapisz się na listę, a otrzymasz go na maila 🙂