Żywienie kobiet w ciąży

Opublikowane przez Justyna Bas w dniu

Stan ciąży jest szczególnym okresem w życiu każdej kobiety, w którym właściwe odżywianie ma szczególne znaczenie. Prawidłowy sposób ułożenia posiłków dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią jest bardzo ważne zarówno dla mamy jak i maleństwa.  Powstający organizm czerpie wszystkie potrzebne mu witaminy i składniki z organizmu matki- warto więc dostarczyć mu ich w najlepszy sposób.

Dzięki odpowiedniemu żywieniu dajesz Twojemu dziecku najlepsze szanse na super start, a u siebie zmniejszasz ryzyko wystąpienia niedoborów żywieniowych i nadmiernego przyrostu wagi. Prawidłowo skomponowana dieta w ciąży, jest istotnym elementem profilaktyki, która przeciwdziała codziennym dolegliwościom a właściwe odżywianie od pierwszych dni ciąży gwarantuje szybszy powrót do formy i dawnej sylwetki po porodzie. 

Program przeznaczony dla kobiet będących w ciąży lub przygotowujących się do niej. W każdym trymestrze zmienia się zapotrzebowanie energetyczne kobiety z uwagi na większe wymogi płodu.  Prawidłowe żywienie przed ciążą ma na celu odpowiednie wysycenie organizmu składnikami odżywczymi, zwiększenie płodności i poprawę nawyków żywieniowych. Jest to bardzo istotne by organizm był odpowiednio przygotowany do tego szczególnego okresu w życiu.

U kobiet będących w ciąży wspomaga prawidłowy przebieg ciąży, wyrównuje ewentualne niedobory w organizmie. Wspomaga także rozwój dziecka i utrzymanie dobrego samopoczucia i zdrowia.

MŁODA MAMA

Czy wiesz, że w czasie karmienia piersią Twoje zapotrzebowanie energetyczne jest o 500-700 kcal większe niż zapotrzebowanie podstawowe?

Proponujemy pakiet żywieniowy, który w pełni odpowie na potrzeby Twoje i Twojego dziecka.

Odpowiednio ułożona dieta pozwala na szybszy powrót do formy, wpływa na jakość mleka, dzięki czemu można uniknąć nietolerancji pokarmowej u dziecka lub tzw. „kolek”, a mamie dostarczyć wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie schemat żywienia niemowląt i małych dzieci- z uwzględnieniem wskazówek indywidualnie dobranych dla Twojego dziecka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli:

  • Planujesz ciążę i chcesz przygotować do niej swój organizm (prawidłowe żywienie należy rozpocząć minimum 3 miesiące przed zajściem w ciąże)
  • Masz problem z zajściem w ciążę lub chorujesz na PCOS
  • Jesteś w ciąży i chcesz się dowiedzieć jak powinnaś się odżywiać by zapewnić dziecku wszystko czego potrzebuje
  • Cierpisz na cukrzycę ciężarnych
  • Karmisz piersią i nie wiesz, jak komponować swój jadłospis, aby nie wpłynąć negatywnie na malucha
  • Nie masz pewności, że zdrowo się odżywiasz

Jeżeli Twoim problemem są zbędne kilogramy po ciąży zajrzyj pod Usługi dla Ciebie.

 

 

Kategorie: OFERTA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o