Poznajmy się

Jestem Justyna i uczę zdrowego odżywiania.

Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się z energią do działania, przestajesz chorować, dzięki czemu masz więcej czasu i sił do realizacji planów. Jeśli zaczniesz o siebie dbać, takie właśnie będzie Twoje życie, a Ty będziesz się cieszyć zdrowiem. Nauczę Cię nie tylko co i kiedy jeść, ale także jak odpowiednio zarządzać kuchnią by przygotowanie posiłków stało się bezproblemowe. Podpowiem jak połączyć życie codzienne ze zdrowym odżywianiem i sportem. 

Prowadzę poradnie żywieniową, gdzie wspieram kobiety w wychodzeniu z zaklętego kręgu diet i kompleksów. Pomagam odzyskać świadomość żywieniową i ułatwiać podejmowanie decyzji żywieniowych. 

Moje klientki to kobiety – osoby silne i zdecydowane na zmianę. Zmiana zaczyna się od żywienia ale często wpływa na całe życie, zdrowie i samopoczucie. Pracuje z osobami, które chcą stopniowej zmiany w swoim życiu i nie boją się po nią sięgnąć- potem już jest zdrowie i samopoczucie.

Potrafię Ci pomóc, dać narzędzia do rozwiązania problemu. Będziesz żyć tak jak chcesz a nie tak jak marzysz. 

Czy celem jest dieta ?

Nie, plan żywieniowy to wskazówka do lepszej realizacji. 

Jesteś indywidualnością, masz swoje preferencje. Sztywny jadłospis nie musi działać, ale powinien naprowadzić na dobrą drogę. Chce Cię nauczyć słuchać Ciebie i swojego organizmu. Byś sama wiedziała co możesz wybrać by było to dla Ciebie odpowiednie i bezproblemowe. 

Jesteś zainteresowana ?

Skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji nawyków. 

 

 

O MNIE

 • Dietetyk,
 • Psychodietetyk
 • Specjalistą ds. żywienia  edukator żywieniowy
 • Technolog żywności

Pomagam tym, którzy chcą mojej pomocy, ponieważ zadowolenie podopiecznych to największy sukces.

PASJA

Mam wielkie szczęście, że moja pasja to mój zawód. Chce i lubię pomagać innym w stopniowej rewolucji żywienia rodzinnego. Chętnie wprowadzę Cię w świat zdrowych nawyków, dobrego samopoczucia, inspiracji do zmian, nauki komponowania posiłków.

To wspaniała przygoda, zapraszam na pokład:)

WYKSZTAŁCENIE

W 2015 roku ukończyłam studia, uzyskując tytuł magistra inżyniera jako specjalista do spraw żywienia człowieka.

W ich czasie odbyłam szereg praktyk, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że chce pracować w tym zawodzie.. Odbyte praktyki umożliwiły mi zdobycie doświadczenia w pracy z pacjentem zarówno w poradni dietetycznej, jak i w szpitalach. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach ciągle poszerzam swoją wiedzę. Bardzo ważne jest również śledzenie literatury branżowej.

W 2019 ukończę studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka- zaczęłam je z myślą o poszerzaniu kompetencji, by lepiej pomagać pacjentom, którzy trafiają pod moją opiekę. 

ZAWÓD

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, a także Stowarzyszenia Edukatorów Żywieniowych programu Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy. W Stowarzyszeniu pełnie funkcję Lidera Regionu Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego.

Jako edukator żywieniowy promuje idee zdrowego, racjonalnego odżywiania wśród najmłodszych. Odpowiedni sposób żywienia jest bardzo ważny w tym szczególnym okresie życia,  umożliwia wykorzystanie potencjału  dziecka. Ten aspekt rozwoju warunkuje zmniejszoną zachorowalność na choroby cywilizacyjne w wieku dorosłym.

Publikuje swoje artykuły na łamach takich serwisów jak Czytamy Etykiety, Wirtualna Polska w sekcji Fitness, a także Czas Rodzica.

Obecnie zajmuje się edukacją żywieniową, współtworzę projekty promujące zdrowie i  aktywny trybu życia.  Jednocześnie przyjmuje pacjentów indywidualnych w Łobzie i Szczecinie.

Uważam, że RAZEM jest EFEKTYWNIEJ. Zmiana musi trwać, są wzloty i upadki ale wiesz co? Efekt jaki osiągniesz jest wart tej drogi. 

Nie znam się na schematach, dla mnie liczysz się Ty, Twoje zdrowie i zadowolenie.

 https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/t8u5s0

 

Jak Mogę Ci pomóc ?

 • Skuteczna zmiana dzięki odpowiedniemu podejściu – do każdego podchodzę indywidualnie dzięki czemu szybciej dobieram skuteczną terapię 
 • Konsultacje kierowane są do osób chcących poprawi swoje zdrowie poprzez zmianę sposobu żywienia
 • W zależności czy chcesz schudnąć czy przytyć – możemy tego dokonać. 
 • Ustalę Ci dietę, która w bezpieczny sposób uskuteczni Twoje zmiany żywieniowe
 • Będę Cię wspierać w Twoich zmaganiach i odpowiadać na każde pytanie
 • Nauczę Cię i pomogę komponować zdrowy jadłospis- dla Ciebie i bliskich
 • Możliwość konsultacji online
 • Zaobserwujesz namacalne zmiany swojego podejścia do żywienia.
 • Plan żywieniowy czyli plan posiłków zawsze jest dostosowany do stylu życia, Twoich preferencji żywieniowych, schorzeń- słowem skrojony na miarę.

DLACZEGO WARTO ?

Doświadczenie w pracy i ciągłe poszukiwania odpowiednich  metod trwałej zmiany nawyków żywieniowych pomogły określić odpowiedni plan i sposób tworzenia i zmiany nawyków żywieniowych w oparciu o EBM.

Wskazania dietetyczne i zalecenia potwierdzone są wiarygodnymi i najnowszymi badaniami naukowymi. Zanim zaangażuje pacjenta w terapię, sprawdzam skuteczność  i prawdziwość informacji, bo skuteczny dietetyk to ten, który łączy posiadaną wiedzę w całość i przekłada na praktykę, aby Tobie pomóc działać i wystartować w tym dość ogólnym i pełnym sprzecznych informacji temacie.

Umów się na konsultację korzystając z poniższej aplikacji lub dzwoniąc 516-078-445

 

CERTYFIKATY