Przejdź do treści

WSPÓŁPRACA

 

Jak wygląda współpraca ?

Poznaj zasady.

1. Wybierz wariant współpracy i opłać zamówienie

Pliki otrzymasz na maila po zrobieniu zamówienia. Do wypełnienia masz: ankieta żywieniowa z RODO, dzienniczek żywieniowy (pliki załączają się automatycznie – jeśli nie otrzymałeś/aś maila – sprawdź spam/oferty).

2. Dostaniesz link do kalendarza, zarezerwuj dogodny dla siebie termin:)

https://dietik.pro/dietetyk/lobez/justyna-bas

W przypadku braku rezerwacji terminu lub nie dopełnienia terminu wysłania dokumentów wizyta zostaje anulowana.

3. Wypełnij ankietę wraz z zgodami, dzienniczek żywieniowy . Wypełnij dzienniczek żywieniowy z dwóch- trzech dni (dwa robocze, jeden weekendowy).

Możesz dosłać go w ciągu 3 dni od przesłania formularza. Dzienniczek jest ważny, bo pozwala określić dzienne realne spożycie energii i dostosować jadłospis jeszcze bardziej Jeśli posiadasz wyniki krwi wykonane w ciągu ostatnich 3 miesięcy, to proszę je wpisać do formularza lub załączyć jako osobny plik ( przypominam o zakryciu numeru pesel i adresu).

Wyślij wszystko w mailu zwrotnym (JEDNYM).  Jeśli piszesz osobną wiadomość to umieść w treści wpisz imię i nazwisko oraz datę konsultacji.

W mailu z wypełnionym wywiadem proszę o umieszczenie frazy „Zgadzam się z postanowieniami regulaminu Poradni żywienia i dietetyki RE_forma Justyna Bas. Wyrażam zgodę na prowadzenie terapii dietetycznej. „

To bardzo ważne- w innym wypadku nie będę mogła ułożyć diety.

4. Gdy otrzymam dokumenty to kontaktuje się z Państwem mailowo w celu ustalenia ewentualnych szczegółów.

W przypadku PRACUJ SAMA w wiadomości dostaniesz informacje o wstępnych ustaleniach dotyczących planu do akceptacji i ewentualne pytania.

W przypadku PRACUJ ZE MNĄ potwierdzam odbiór dokumentów i słyszymy się na konsultacji. W przypadku online odbywa się na skype/telefonicznie/google meet (przesyłam link), w przypadku stacjonarnej widzimy się w gabinecie.

W przypadku odwołania konsultacji w terminie krótszym niż 24 h przed zwracam 50% środków, a reszta jest traktowana jako zadatek.

5. W pakiecie PRACUJ SAMA wysyłam przygotowaną dietę w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania pełnych danych (wypełniony wywiad, dzienniczek) i wpływu środków na konto. W mailu otrzymujesz: plan wraz z listą zakupów, zalecenia, raport do wypełnienia, plan zamienników do diety.

W pakiecie PRACUJ ZE MNĄ w ciągu 10 dni otrzymasz ode mnie spersonalizowany jadłospis wraz z listą zakupów, zaleceniami oraz suplementacją. W mailu otrzymujesz: plan wraz z listą zakupów, zalecenia, raport do wypełnienia, plan zamienników do diety.

Raport jest ważnym elementem współpracy. Przy pakiecie stanowi podstawę do wprowadzenia zmian w jadłospisie, a także najlepszy odnośnik do realizacji planu i samopoczucia. Ważne by był wypełniany i odsyłany po każdym tygodniu prowadzonej diety- w ten sposób możemy łatwo wyłapać co trzeba poprawić albo zmienić:)

Stanowi swoisty raport przebiegu diety, dzięki któremu możemy konsultować postępy- to ważne, ponieważ gdy nie będę wiedzieć, czy są problemy w prowadzeniu diety, to nie pomogę ich rozwiązać. Raport jest zalecany przez cały czas trwania współpracy.

Od tego momentu jesteśmy w kontakcie- jestem otwarta na Twoje sugestie zmian, zastrzeżenia  i uwagi do otrzymanej diety. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

W przypadku pakietu PRACUJ ZE MNĄ – pierwsza konsultacja kontrolna w 2 tygodnie od rozpoczęcia działań.
Tabela nawyków jest do powieszenia w widocznym miejscu- np. by odhaczać ilość zrobionych kroków czy ilość wypitej wody 🙂

Gdy otrzymasz dietę to nasza współpraca zaczyna bieg. Nie krępuj się z zadawaniem pytań gdy nie jesteś czegoś pewna.

6. Czas opieki (w zależności od pakietu) liczymy od momentu otrzymania przez Ciebie jadłospisu, odpowiadam zawsze w dni robocze.

7. KONTYNUACJA WSPÓŁPRACA

Chcesz kontynuować współpracę, ale nie wiesz jak działać ?

Gdy chcesz przedłużyć współpracę zgłoś się do mnie przez maila jednak przed zakończeniem współpracy. W mailu zawrzyj informacje o wybranym pakiecie, uzupełniony raport z pomiarami i informacje nt. dalszego celu (jeśli się coś zmieniło).

Jeśli nie poinformujesz mnie o chęci przedłużenia przed zakończeniem współpracy to miejsce się zwalnia dla nowego pacjenta.

– złóż zamówienie na dietetyk-justynabas.pl/sklep na wybrany pakiet. 

W pakiecie kontynuacja współpracy masz:

  • zalecenia dietetyczne

  • indywidualnie dobrany jadłospis na 7 lub 14 dni (w zależności od wybranej opcji)

  • listę zakupów

  • możliwość naniesienia 5 darmowych poprawek jadłospisu

  • wsparcie – kontakt mailowy przez czas kuracji (wedle wybranego powyżej pakietu)

W razie pytań czy wątpliwości- skontaktuj się ze mną mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem facebooka.